Item No: OL1GDN90X
| 6 | 5.18 |
|---|---|
| 7 | 5.44 |
| 8 | 5.65 |
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Ring Size | 6, 7, 8 |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 15g |
| Size | Circumference |

















Reviews
There are no reviews yet.