Item No: OL17H9E4I
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Tassel, Plating |
| Style | Elegant, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Banquet, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 4g |


















Reviews
There are no reviews yet.