Item No: OL1I8KZ1X
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
| Style | Elegant, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 12g |


















Reviews
There are no reviews yet.