Item No: OLRH6GHB
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Stripe, Rope, Metal |
|---|---|
| Style | Classic Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | Flat Snake |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 20g |





























Reviews
There are no reviews yet.