Item No: OL1994EOK
| 5 | 49 |
|---|---|
| 6 | 52 |
| 7 | 55 |
| 8 | 57 |
| 9 | 59.8 |
| Color | Gold |
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
| Style | IG Style, Vacation, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 5, 9 |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 10g |
| Size | Circumference(MM) |
| F | 55 |































Reviews
There are no reviews yet.