PVD Coated Real Gold Plated 18K Gold Flower 304 Stainless Steel Simple Style Waterproof Non Tarnish Open Rings
Item No: OL17XXC4
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 2g |

















Reviews
There are no reviews yet.