Item No: OL1E3YGXQ
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | IG Style, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |


























Reviews
There are no reviews yet.