Item No: OL1O9JT6J
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Elegant, Bohemian, Roman Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Circle |
| Material | Freshwater Pearl |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Freshwater Pearl |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 11g |





















Reviews
There are no reviews yet.