Item No: OLTJPK9H
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Casual, Sweet |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cherry |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Resin |
| Pendant Material | Resin |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 6g |











![YC [G209] Small Cherry Ear Studs [Gold]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-1d2bf7652bd1978d39ea1a5069e093e4-300x300.webp)
![Yc [H218] Cherry Necklace [Gold]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2928ade2732a208b8658882f0ab99850-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.