Item No: OLQ191J9
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
| Style | Casual, Simple Style, Commute |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape, Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 15g |


















Reviews
There are no reviews yet.