Item No: OLTTZWAF
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | IG Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 8g |











![[H314] Bow Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-7be04eab66ed22a671a11dad4246c793-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.