Item No: OL1VDCQW2
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
| Style | Elegant |
| Gender | Unisex |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |

















Reviews
There are no reviews yet.