Item No: OL1WXRU5Q
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Party, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 16K Gold, White Gold Plated, Gold Plating |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Plating Material | 16K Gold Plated, White Gold Plated, Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 11g |



























Reviews
There are no reviews yet.