Item No: OL1SMME8H
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating, Inlay |
| Style | Elegant, Vintage Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 14K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |

















Reviews
There are no reviews yet.