Item No: OL1M4CNP4
| 6 | 51.9 |
|---|---|
| 7 | 54.4 |
| 8 | 57 |
| 9 | 59.5 |
| Color | Gold |
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Roman Style, Commute |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 6, 9 |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Pearl |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
| Size | Circumference(MM) |


















Reviews
There are no reviews yet.