Item No: OL1KUMVBO
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Inlay |
| Style | Vintage Style |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 6, 7, 8 |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Size | Circumference(MM) |
| 6# | 51.9 |
| 7# | 54.4 |
| 8# | 57.0 |















Reviews
There are no reviews yet.