Item No: OL11BUBOF
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Casual, Classical, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Pentagram, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Pearl |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |




















Reviews
There are no reviews yet.