Item No: OLAU8PU9
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Moon |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Plating Color | 14K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 8g |























Reviews
There are no reviews yet.