Item No: OL24UNJ0
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Vintage Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |


















Reviews
There are no reviews yet.