Item No: OL1PDBUYW
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Enamel, Plating |
|---|---|
| Style | Sweet, Streetwear |
| Gender | Women's |
| Pattern | Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |






















Reviews
There are no reviews yet.