Item No: OL1BRIS8C
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Enamel, Inlay |
|---|---|
| Metal | 18K Gold |
| Style | Casual, Streetwear |
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Shopping |
| Quantity | 1 Piece, 1 Pair |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold, Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 7g |


















Reviews
There are no reviews yet.