Item No: OL5OTN33
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Housewarming |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | 18K Gold, Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
Price range: $2.29 through $3.25










Item No: OL5OTN33
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Housewarming |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | 18K Gold, Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | 1#, 3#, 4#, 5#, 6#, 7#, 2# |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.