Item No: OLECCTOF
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Gold Plated |
|---|---|
| Metal | 18K Gold |
| Style | Vintage Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Glass |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |















Reviews
There are no reviews yet.