Item No: OL3X179X
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Beaded |
|---|---|
| Style | IG Style |
| Material | natural stone |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 22g |
$5.41














Item No: OL3X179X
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Beaded |
|---|---|
| Style | IG Style |
| Material | natural stone |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | Green Dongling Stone, White jade, Pink Crystal, Blue Agate Stone, Amazonite, Amazon Stone, Jade, Ink Blue Emperor Turquoise, Cream Stone, Blue Turquoise, Pink Turquoise |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.