Item No: OL1PXTLQI
| 6 | 1.65 |
|---|---|
| 7 | 1.73 |
| 8 | 1.81 |
| Color | Silver |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Ring Size | 7, 8 |
| Plating Color | 18K Gold |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Diameter(CM) |
$3.64







Item No: OL1PXTLQI
| 6 | 1.65 |
|---|---|
| 7 | 1.73 |
| 8 | 1.81 |
| Color | Silver |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Ring Size | 7, 8 |
| Plating Color | 18K Gold |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Diameter(CM) |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | A424-Zircon Gold Ring-No. 8, A424-Beccarite Gold Ring-No. 6, A424-Beccarite Gold Ring-No. 8, A424-Zircon Gold Ring-No. 6 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.