Item No: OLOSJ0RN
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Metal | 14K Gold |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Customization Laser Engraving, Rectangle |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Layered Necklaces |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Gold, Rose Gold, Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |




















Reviews
There are no reviews yet.