Item No: OL11H7OZN
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Metal | 14K Gold |
| Style | Simple Style, Classic Style, Commute |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Customization Laser Engraving, Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Outdoor, Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Gold, Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 8g |


















Reviews
There are no reviews yet.