Item No: OLQTUKQR
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Metal | 14K Gold |
| Style | Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Customization Laser Engraving, Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Gold, Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 4g |


















Reviews
There are no reviews yet.