Item No: OL1D3G8ZS
| Style | Punk |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | turquoise |
| Occasion | Street |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 26g |
$0.68





Item No: OL1D3G8ZS
| Style | Punk |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | turquoise |
| Occasion | Street |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 26g |
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Option | Black Skull, White Skull |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.