Item No: OLZC8B9P
| Style | Punk, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Zinc Alloy |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Weight | 13g |
Price range: $1.28 through $1.79





Item No: OLZC8B9P
| Style | Punk, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Zinc Alloy |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.