Item No: OLDVVFZU
| Style | Punk, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Copper |
| Weight | 27g |
Price range: $2.02 through $2.96






Item No: OLDVVFZU
| Style | Punk, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Copper |
| Weight | 27g |
| Weight | 0.027 kg |
|---|---|
| Option | 6mm, 8mm, 10mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.