Item No: OLVDA463
| Color | Sky Blue, Pink, Red, Green, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Plastic, Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
$1.69








Item No: OLVDA463
| Color | Sky Blue, Pink, Red, Green, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Plastic, Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Rg0604-Green, Rg0604-sky Blue, Rg0604-pink, Rg0604-dark Red, Rg0604-Ink Blue |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.