Item No: OLDEQSOW
| Style | Pastoral |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $2.00 through $2.40











Item No: OLDEQSOW
| Style | Pastoral |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Style | Style 2, Style 5, Style 8, Style fourteen, Style 3, Style 9, Style 7, Style 11 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.