Item No: OL14MMHL5
| Style | Novelty |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 20g |
$1.02






Item No: OL14MMHL5
| Style | Novelty |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Pentagram, Butterfly, Flower |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.