Item No: OLUMR1RI
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel, Festival |
| Weight | 3g |
Price range: $1.02 through $1.05















Item No: OLUMR1RI
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel, Festival |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold, Rose Gold |
| Size | Crown, Five-Pointed Star, Hexagon, Flowers |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.