Item No: OL1377KOT
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 6g |
| Size | Circumference |
| adjustable opening | 5.4 |
Price range: $1.66 through $2.42





Item No: OL1377KOT
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 6g |
| Size | Circumference |
| adjustable opening | 5.4 |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | F1023 White Gold Color, F1025 Rose Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.