Item No: OLUQ3M3T
| Color | Light Blue, Dark Blue, Rose Red, White, Pink, Red, Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 19g |
$5.04











Item No: OLUQ3M3T
| Color | Light Blue, Dark Blue, Rose Red, White, Pink, Red, Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 19g |
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Option | White, Green, Red, Colorful, Pink |
| Style | Dark, Rose, Light |
| Color | Blue, Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.