Item No: OL1TR1UPK
| Craft | Plating |
|---|---|
| Gender | Couple |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Jewelry Making Type | Extension Chain, Lobster Clasp |
| Weight | 11g |
Price range: $0.74 through $1.17





Item No: OL1TR1UPK
| Craft | Plating |
|---|---|
| Gender | Couple |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Jewelry Making Type | Extension Chain, Lobster Clasp |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Tai Chi Necklace Wax Rope Pairs, Taiji Necklace Stainless Steel Gold and Silver Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.