Item No: OL16E3S5U
| Color | White |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 8g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.28 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
$1.44







Item No: OL16E3S5U
| Color | White |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 8g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.28 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | F876 White Gold Color |
| Size | No. 6, No. 8, No. 9, No. 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.