Item No: OL11BD840
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 8g |
Price range: $1.65 through $2.10






Item No: OL11BD840
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Pearl |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.