Item No: OLDVVXOP
| Craft | Round, Plating |
|---|---|
| Style | INS Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 1g |
Price range: $0.03 through $0.22










Item No: OLDVVXOP
| Craft | Round, Plating |
|---|---|
| Style | INS Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color 6mm, Magnet 8mm, Magnet 6mm, Steel Color 8mm, Black 6mm, Color 6mm, Black 8mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.