Item No: OLS797KE
| Style | Others |
|---|---|
| Design | Plating, Flowers, Petals |
| Gender | Women's, Couple |
| Pattern | Geometric, Letters/Numbers/Text |
| Material | Copper Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $0.96 through $1.68




























Item No: OLS797KE
| Style | Others |
|---|---|
| Design | Plating, Flowers, Petals |
| Gender | Women's, Couple |
| Pattern | Geometric, Letters/Numbers/Text |
| Material | Copper Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | NO.1, NO.23, No. 13, NO.14, NO.5, NO.7, NO.6, NO.8, NO.21, NO.9, NO.10, NO.20, NO.22, NO.11, NO.12, NO.19, NO.2, No. 15, NO.16, NO.17, NO.18, NO.3, NO.4 |
| Style | Stainless steel strap, Stainless steel watch strap |
| Color | steel color, gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.