Item No: OLKG8ZX0
| Craft | Round, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion OL |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 4g |
Price range: $2.89 through $5.42











































































Item No: OLKG8ZX0
| Craft | Round, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion OL |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | 4A111, 9B409, 9A113, 9A306, 9A006, 6D202, 6D401, 6D502, 6D203, 6D301, 6D206, 6D302, 6D303, 6D306, 1B010, 1A813, 1A718, 2d311, 2A610, 1a318, 6B216, 5A912, 4B710, 6D304, 9A010, 6D404, 6D403, 3b516, 4A518, 2B107, 9A209, 9A315, 5a610, 4A812, 2B308, 2B912, 9A308, 9A309, 9A311, 9A615, 9A704, 9A108, 9A317, 9A610, 2B812, 9A312, 9A107, 4A704, 4A416, 9A103, 9A012, 9A218, 9A017, 9A018, 2B018, 6D205, 6D204, 6D406, 9B014, 9B303, 9A208, 9B308, 9B111, 9B114, 9B006, 9B010, 9B301, 9B615, 9B216, 9B414, 9A814, 9B011 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.