New Red White Blue American Flag Cross Butterfly Knot Pendant Earrings Wooden Double-Sided Independence Day Ear Jewelry
Item No: OLSXZ1DW
| Style | Personality |
|---|---|
| Design | Bowknot |
| Gender | Women's |
| Material | Wood |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
$1.25












Item No: OLSXZ1DW
| Style | Personality |
|---|---|
| Design | Bowknot |
| Gender | Women's |
| Material | Wood |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Size | 4349, 4350, 4351, 4352, 4353, 4354, 4355, 4356, 4357 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.