Item No: OLPVMX9I
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 47g |
$2.54






Item No: OLPVMX9I
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 47g |
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.