Item No: OL11KKSL9
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Round, rope |
| Gender | Women |
| Pattern | Water Droplets, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Jewelry Set |
| Weight | 21g |
$1.29










Item No: OL11KKSL9
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Round, rope |
| Gender | Women |
| Pattern | Water Droplets, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Jewelry Set |
| Weight | 21g |
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Color | EDXL-7, EDXL–9, EDXL-10, EDXL-11, EDXL-12, EDXL-13, EDXL-14 |
| Model | 18k |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.