Item No: OL1EZ6PCS
| Color | Champagne |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 7g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.28 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
$2.06



Item No: OL1EZ6PCS
| Color | Champagne |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 7g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.28 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Champagne |
| Size | No. 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.