Item No: OLCMJTBM
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| adjustable opening | 1.7 |
$1.48



Item No: OLCMJTBM
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | White Gold Color F291 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.