Item No: OL6LX4V3
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.8 |
$1.99



Item No: OL6LX4V3
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.8 |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.