Item No: OL8XMILI
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Weight | 6g |
$1.90



Item No: OL8XMILI
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | S159 Multicolor Heart-Shaped Zircon Bracelet-Gold/1.3*1.1cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.